RN55C8980FB14
MFR.Part #
RN55C8980FB14
JLCPCB Part #
C3383398
Description
-65℃~+175℃ 125mW 898Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors