RN55C2501BR36
MFR.Part #
RN55C2501BR36
JLCPCB Part #
C1784302
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.5kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors