RN55E2212BBSL
MFR.Part #
RN55E2212BBSL
JLCPCB Part #
C3391910
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors