RN55E9312BR36
MFR.Part #
RN55E9312BR36
JLCPCB Part #
C3397216
Description
-65℃~+175℃ 125mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors