RN55C8980DRSL
MFR.Part #
RN55C8980DRSL
JLCPCB Part #
C1789002
Description
-65℃~+175℃ 125mW 898Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors