RN55D5622FBSL
MFR.Part #
RN55D5622FBSL
JLCPCB Part #
C1428303
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors