RN55E8253BBSL
MFR.Part #
RN55E8253BBSL
JLCPCB Part #
C1434967
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors