RN55C8872FRSL
MFR.Part #
RN55C8872FRSL
JLCPCB Part #
C1782150
Description
-65℃~+175℃ 125mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors