RN50C8872FRSL
MFR.Part #
RN50C8872FRSL
JLCPCB Part #
C1797232
Description
-65℃~+175℃ 50mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors