RN55C4872FRSL
MFR.Part #
RN55C4872FRSL
JLCPCB Part #
C1784670
Description
-65℃~+175℃ 125mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors