RN55E7591BRSL
MFR.Part #
RN55E7591BRSL
JLCPCB Part #
C5732714
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors