RN55C82R5BBSL
MFR.Part #
RN55C82R5BBSL
JLCPCB Part #
C1427672
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors