RN55C1352FB14
MFR.Part #
RN55C1352FB14
JLCPCB Part #
C6277081
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors