MMA02040C2379FA300
MFR.Part #
MMA02040C2379FA300
JLCPCB Part #
C2119471
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.7Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS