RN55C7962BBSL
MFR.Part #
RN55C7962BBSL
JLCPCB Part #
C3474154
Description
-65℃~+175℃ 125mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors