RN55E1911FB14
MFR.Part #
RN55E1911FB14
JLCPCB Part #
C3438872
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors