RN55C1962BBSL
MFR.Part #
RN55C1962BBSL
JLCPCB Part #
C1425879
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors