RN55C7501CR36
MFR.Part #
RN55C7501CR36
JLCPCB Part #
C3469937
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors