CRCW06037R15FKEAHP
MFR.Part #
CRCW06037R15FKEAHP
JLCPCB Part #
C3919899
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS