RN55D4704FR36
MFR.Part #
RN55D4704FR36
JLCPCB Part #
C1790529
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.7MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors