Y16244K99000T9W
MFR.Part #
Y16244K99000T9W
JLCPCB Part #
C3977605
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.99kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS