RN55C6980DBSL
MFR.Part #
RN55C6980DBSL
JLCPCB Part #
C3575330
Description
-65℃~+175℃ 125mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors