ROX15025K0FNLBN
MFR.Part #
ROX15025K0FNLBN
JLCPCB Part #
C1479213
Description
-55℃~+180℃ 25kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL39.4mm Through Hole Resistors ROHS