RN55C6810FR36
MFR.Part #
RN55C6810FR36
JLCPCB Part #
C1766817
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors