RN55E1531BB14
MFR.Part #
RN55E1531BB14
JLCPCB Part #
C1404052
Description
-65℃~+175℃ 1.53kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors