RN55C6652BRSL
MFR.Part #
RN55C6652BRSL
JLCPCB Part #
C1796701
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors