RN55E1820DRE6
MFR.Part #
RN55E1820DRE6
JLCPCB Part #
C1783853
Description
-65℃~+175℃ 125mW 182Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors