RN55C6193FRSL
MFR.Part #
RN55C6193FRSL
JLCPCB Part #
C1781610
Description
-65℃~+175℃ 125mW 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors