HVR3700004994FR500
MFR.Part #
HVR3700004994FR500
JLCPCB Part #
C1747120
Description
-55℃~+155℃ 4.99MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS