RN55C6191FRSL
MFR.Part #
RN55C6191FRSL
JLCPCB Part #
C1781622
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors