RN55C59R7BBSL
MFR.Part #
RN55C59R7BBSL
JLCPCB Part #
C1427742
Description
-65℃~+175℃ 125mW 59.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors