RN60C6042FRSL
MFR.Part #
RN60C6042FRSL
JLCPCB Part #
C1782664
Description
-65℃~+175℃ 250mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors