RN55C59R0BBSL
MFR.Part #
RN55C59R0BBSL
JLCPCB Part #
C1427800
Description
-65℃~+175℃ 125mW 59Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors