RN55C5970DBSL
MFR.Part #
RN55C5970DBSL
JLCPCB Part #
C3449824
Description
-65℃~+175℃ 125mW 597Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors