RN55C5970DRSL
MFR.Part #
RN55C5970DRSL
JLCPCB Part #
C3481158
Description
-65℃~+175℃ 125mW 597Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors