RNC50J4001BRB14
MFR.Part #
RNC50J4001BRB14
JLCPCB Part #
C1447973
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors