RN55C57R6BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C57R6BBSL
JLCPCB Part #
C1427095
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors