CMF55750R00FEBF
MFR.Part #
CMF55750R00FEBF
JLCPCB Part #
C1425067
Description
-55℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors