Y1189100K000BR23R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1189100K000BR23R
JLCPCB Part #
C1495581
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS