RN55C57R6FBSL
MFR.Part #
RN55C57R6FBSL
JLCPCB Part #
C1427753
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors