RN55C5623FRSL
MFR.Part #
RN55C5623FRSL
JLCPCB Part #
C3552358
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors