HVR2500009103JR500
MFR.Part #
HVR2500009103JR500
JLCPCB Part #
C1762609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS