RN55C5621FRSL
MFR.Part #
RN55C5621FRSL
JLCPCB Part #
C1783954
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors