RN65C5623FRSL
MFR.Part #
RN65C5623FRSL
JLCPCB Part #
C1800540
Description
-65℃~+175℃ 500mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors