RN55C5114FB14
MFR.Part #
RN55C5114FB14
JLCPCB Part #
C3437679
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.11MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors