RN55C5110FB14
MFR.Part #
RN55C5110FB14
JLCPCB Part #
C1414276
Description
-65℃~+175℃ 125mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors