BFC237542161
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237542161
JLCPCB Part #
C3796442
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 160pF 600V、2kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS