CMF075R0000GKEK
MFR.Part #
CMF075R0000GKEK
JLCPCB Part #
C1408656
Description
-55℃~+175℃ 500mW 5Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS