RN55C49R9FB14
MFR.Part #
RN55C49R9FB14
JLCPCB Part #
C3490389
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors