CF1/4CT52R390J
MFR.Part #
CF1/4CT52R390J
JLCPCB Part #
C2613214
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 39Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS